Вівторок, 18 лютого 2020 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 10.09.2019 15:05

Президент України Володимир Зеленський доручив новому уряду у співпраці з новим складом парламенту поліпшити бізнес-клімат у країні, переглянути трудове законодавство та запровадити єдину систему електронних послуг....-- Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Круглий стіл  “ПІДСУМКИ АДВОКАЦІЇ ОБ’ЄДНАНЬ БІЗНЕСУ ТА ПЛАНИ НА 2020” Круглий стіл “ПІДСУМКИ АДВОКАЦІЇ ОБ’ЄДНАНЬ БІЗНЕСУ ТА ПЛАНИ НА 2020”
17.02.2020 14:02
Протягом 2019 року українські бізнес-асоціації об’єднались у Національну бізнес-коаліцію (НБК) і сформували низку пріоритетів, які було реалізовано у вигляді законопроєктів та прийнято парламентом. Мова йде, зокрема, про ініціативи щодо податкової прозорості, реформи податкової та митної служб, підняття граничних оборотів для ФОП, верифікації соціальних виплат та пенсій, анті-BEPS, приведення штрафів за трудовими перевірками до оптимального рівня тощо.
коментарів: 0
читати далі →
Конференція «Як створити прибутковий бізнес у Китаї: умови, кроки та перспективи розвитку на шляху Україна-Китай» Конференція «Як створити прибутковий бізнес у Китаї: умови, кроки та перспективи розвитку на шляху Україна-Китай»
17.02.2020 13:58
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати, запрошує власників, керівників малого та середнього бізнесу (МСБ) всіх галузей економіки на конференцію «Як створити прибутковий бізнес у Китаї: умови, кроки та перспективи розвитку на шляху Україна-Китай». Захід буде проходити за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
коментарів: 0
читати далі →
Нацбанк рекомендує перейти на розрахунок доходів бюджету від акцизів у гривні Нацбанк рекомендує перейти на розрахунок доходів бюджету від акцизів у гривні
14.02.2020 13:48
Національний банк радить відійти від практики розраховувати доходи бюджету від акцизів в іноземній валюті на користь гривні для скорочення валютних ризиків. Про це повідомив заступник голови НБУ Олег Чурій під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації.
коментарів: 0
читати далі →
Освітній захід Освітній захід "Export Talks: Як експортувати до США" (21 лютого 2020 року)
13.02.2020 15:45
Освітній захід "Export Talks: Як експортувати до США", який проводиться в рамках торговельної місії до США для виробників снеків, інгредієнтів та обладнання для виробництва снеків, а також кондитерських виробів.
коментарів: 0
читати далі →
Е-реєстри виробників органічної продукції та GPS на суднах: ініціативи BRDO, ухвалені урядом Е-реєстри виробників органічної продукції та GPS на суднах: ініціативи BRDO, ухвалені урядом
13.02.2020 15:44
На засіданні у середу, 12 лютого, Кабінет Міністрів України ухвалив кілька змін у сферах сільського господарства та рибної промисловості, розроблених Офісом ефективного регулювання BRDO. Як ці зміни вплинуть на наше життя?
коментарів: 0
читати далі →
В Україні запрацював сервіс електронних квитанцій В Україні запрацював сервіс електронних квитанцій
13.02.2020 15:42
В уряді до сервісу check.gov.ua підключили всі основні державні органи. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці у FACEBOOK.
коментарів: 0
читати далі →
Мінекономіки розглядає два сценарії впливу коронавірусу на Україну Мінекономіки розглядає два сценарії впливу коронавірусу на Україну
12.02.2020 12:47
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розглядає два найбільш вірогідні сценарії розвитку ситуації з коронавірусом Covid-201: із локалізацією хвороби на відносно обмеженій території та її подальше поширення. Про це йдеться у відповіді Мінекономіки на запит РБК-Україна.
коментарів: 0
читати далі →
Нові вимоги до маркування продукції можуть негативно вплинути на бізнес - ЄБА Нові вимоги до маркування продукції можуть негативно вплинути на бізнес - ЄБА
12.02.2020 12:45
За вимогами ЄС, українські виробники зобов’язані друкувати на упаковках одиниці вимірювань латиницею. На думку бізнес-спільноти, наказ Міністерства економіки, який згодом дозволив використовувати також і кирилицю, призводить до плутанини і погіршення умов бізнесу. Про це повідомляє Європейська Бізнес Асоціація.
коментарів: 0
читати далі →
У Раді пропонують зменшити ПДВ до 15% У Раді пропонують зменшити ПДВ до 15%
11.02.2020 13:46
В Україні пропонують зменшити розмір основної ставки ПДВ з 20% до 15% протягом п’яти років. Відповідний законопроект № 2757-1 було зареєстровано на сайті Верховної Ради.
коментарів: 0
читати далі →
Роздрібна торгівля виступає проти норм законопроєкту № 2813 Роздрібна торгівля виступає проти норм законопроєкту № 2813
11.02.2020 13:44
Чи повинна боротьба з палінням вестися методами заборон? Досвід багатьох країн показує, що ефективність має просвітницька робота із молоддю, створення осередків для активного проведення часу, де немає місця цигаркам.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 585
НАШІ ПАРТНЕРИ