Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://if.radakmu.org.ua)
Головна → Скільки втратить економіка в разі нового локдауну: у НБУ розрахували можливі збитки

5.10.2021 12:21
Скільки втратить економіка в разі нового локдауну: у НБУ розрахували можливі збитки Скільки втратить економіка в разі нового локдауну: у НБУ розрахували можливі збитки

У Національному банку України вважають суттєвими ризики запровадження нових карантинних обмежень. В залежності від їх формату економіка України втратить від 0,4 до 0,6 в.п. зростання ВВП.

Про це повідомив в інтерв’ю виданню LB. uа голова Національного банку України Кирило Шевченко.

«Попри те, що на сьогодні робочі процеси повертаються в офлайн, темпи вакцинації підвищуються, ризики запровадження нового локдауну через поширення нових штамів вірусу залишаються вагомими», — сказав Шевченко.

За його словами, оцінка впливу на ВВП залежатиме від формату запровадження карантинних обмежень.

«Залежно від жорсткості заходів, які можуть бути застосовані, втрати — від 0,4% до 0,6%. Це суттєво, але не критично», — вважає голова НБУ.

Нагадаємо, у липні НБУ зберіг прогноз відновлення економіки України після кризи. Національний банк України (НБУ) прогнозує зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) в Україні у 2021 році на 3,8%.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/501451/skilky-vtratyt-ekonomika-v-razi-novogo-lokdaunu-u-nbu-rozrahuvaly-mozhlyvi-zbytky

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://if.radakmu.org.ua/view/6729